به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس شب گذشته در بازی با جزایر فارو و با حضور در بازی شماره 167 خود برای لاروخا، به رکورد بازی های ملی ایکر کا رسید و حالا با یک بازی دیگر رکورد را به تنهایی از آن خود خواهد کرد اما کاپیتان رئال و تیم ملی اسپانیا قانع نیست. او در مصاحبه با خبرنگاران گفت که هم در رده ملی و هم در رده باشگاهی انگیزه های بالایی دارد. راموس با یک دبل برای اسپانیا به گن ترین مدافع دنیا در سطح ملی نیز بدل خواهد شد.

کاپیتان در پایان بازی گفت:« برابری با رکورد کا دشوار بود و این پاداشی است برای سال ها تلاش و ممارست و یک شادی ویژه برای خودم. رکوردها برای شکسته شدن هستند و دوست دارم سال های بیشتری برای اسپانیا به میدان بروم و این رکورد را بهتر کنم.»

راموس ادامه داد:« در رده باشگاهی نیز شرایطم یکسان است. پس از یک فصل فاجعه بار با رئال، حالا من و هم تیمی هایم انگیزه های بسیار بالایی برای جبران داریم. می خواهیم یک بار دیگر لذت کسب عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ را تجربه کنیم. هر سال کار را از صفر شروع می کنم و اشتیاقم مثل روز اول است. می خواهم به رکورد 5 قهرمانی در لیگ قهرمانان برسم. این تورنمنت، فرصت خوبی است برای اینکه خودمان را در یک آزمون دیگر قرار دهیم و پیشرفت کنیم.»

منبع : youtube.com instagram.com facebook.com varzesh3.com shahrekhabar.com khabar.ir  
. roonamenasim.ir onlinekhabar.com

طراحی سایت و عمده فروشی   ,یک ,com ,رکورد ,ملی ,بازی ,    ,در رده ,برای اسپانیا ,است برای ,اسپانیا بهمنبع

جیپسی خستگی ناپذیر : من را دن رافائل صدا کنید .

داور ایرانی قاضی مهمترین مسابقه دنیا

اجرای بدترین تله آفساید تاریخ

ایران - هنگ کنگ زیر سایه خشونت در اندونزی

خوشحالی رسانه های هنگ کنگی : طارمی مصدوم است.

براندور در مسیر آمادگی دربی

استقبال بی نظیر هواداران از مارادونا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معنی اسم اجناس فوق العاده کامپیوتر و موبایل خالدی سوالات پیام نهم با جواب lawsonbesl49 website مرکز خدمات تعمیرات مویک 2 Zaynektt2px Zuhause آمفتامین فروش ایزوگام شرق و دلیجان الان بخر تحویل بگیر